O nas

Profil spoločnosti

Icopal s.r.o. (JCP Izolácie, a.s.) má viac ako tridsaťročnú tradíciu vo výrobe a obchode s asfaltovanými hydroizolačnými a strešnými materiálmi. Od júla roku 2000 je štúrovská spoločnosť členom najsilnejšej kapitálovej skupiny ICOPAL v oblasti hydroizolácií v Európe. 
  

Celková ochrana budov a stavieb od jedného dodávateľa

 

Icopal je svetovým lídrom v oblasti ochrany budov od základov až po strechu. Z našej centrály v Štúrove a cez našu národnú sieť distribučných firiem ponúkame kompletný sortiment stavebných a strešných materiálov, technický servis a záručné podmienky. Výroba asfaltovaných hydroizolačných pásov bola v rámci celulózo - papierenského kombinátu JCP uvedená do prevádzky začiatkom roku 1969. Zabezpečovala potreby stavebníctva nielen v absolútnom náraste objemu hydroizolačných materiálov a strešných krytín, ale najmä v požiadavkách na rozšírenie ich sortimentu a kvality. Na trh boli uvedené u nás dovtedy nevyrábané druhy výrobkov na báze anorganických vložiek s úpravou vhodnou na produktívne natavovanie. Okrem klasických pásov na báze strojnej handrovej lepenky sa vyrábajú aj asfaltované strešné krytiny a hydroizolačné pásy na báze sklenenej rohože, sklenenej tkaniny, hliníkovej fólie a polyesterovej rohože. 

Prvoradým cieľom spoločnosti je ponúknuť Vám čo najkomplexnejší a najspoľahlivejší hydroizolačný alebo strešný systém odolávajúci času. Schopnosť vzdorovať času a celková spoľahlivosť sú rozhodujúcimi kritériami pre systémy dodávané skupinou Icopal a mali by byť dôležitým kritériom aj Vašej voľby. 

    BMI Group

    Pozrieť tiež

    Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.