icopal 3d novostavby header

Novostavby so strešnou krytinou Icopal 3D

Ideálna krytina na nové šikmé strechy so sklonom od 12º do 85º na nasledovných podkladoch:

 • drevené dosky
 • dosky OSB

Systémová skladba:

 • spodná vrstva – ICOPAL P Base 35 ww Speed Profile® SBS
 • vrchná vrstva – Icopal 3D®.

Úžitkové vlastnosti Icopal 3D®

Dokonalá vodotesnosť krytiny

Vylúčením skladanej krytiny sa zaisťuje zvýšená odolnosť hydroizolačnej vrstvy voči naviatiu snehu alebo prieniku dažďa do podstrešného priestoru.

Dlhodobá životnosť bez údržby - 10 ročná záruka

Nosná vložka z kombinovanej sklenenej rohože spevnenej sklenenou mriežkou, vyrobená z vysokokvalitných sklenených vlákien zaručuje vynikajúce mechanické vlastnosti hotového výrobku, vysokú silu ťahu, odolnosť voči pretrhnutiu klincom a prenášanie pohybov strešnej konštrukcie. Asfalt modifikovaný SBS kaučukom zaručuje vysokú odolnosť voči UV žiareniu a široký rozsah teplotnej odolnosti pri nízkych a vysokých teplotách.

 

Tichá strecha

Modifikovaná asfaltová hmota štruktúry asfalt-SBS-minerálne plnidlo a celková hrúbka Icopal 3D® krytiny nad 4 mm účinne tlmia bubnovanie dažďa.

Vysoká účinnosť pokrytia strešnej plochy

Icopal 3D® Detaily konečnej úpravy ako napríklad hrebeň, nárožia, úžľabia a pod. sa zhotovujú zo základnej krytiny Icopal 3D, čo zaručuje minimálne množstvo odpadu, a tým max. efektívnosť využitia.

Reakcia na namáhanie vonkajším ohňom

Icopal 3D má európsku klasifikáciu odolnosti pri namáhaní vonkajším ohňom BROOF(t1)

Univerzálna krytina – Icopal 3D®

Možno použiť na šikmých strechách so sklonom od 12º do 85º. Vďaka nízkej hmotnosti (menej ako 5kg/m²) je navyše ideálny na rekonštrukciu starých striech so slabšou nosnou konštrukciou.

 

Montážny návod Icopal 3D

 

  Produktový manažér

  Bc. Rastislav Szeredy
  Icopal 3D Rastislav Szeredy

  +421 (0)905 578 925
  rastislav.szeredy@icopal.com

   

  BMI Group

  Pozrieť tiež

  Táto stránka používa cookies v súlade so zásadami ochrany osobných údajov pre webové stránky spoločnosti BMI group Management UK Ltd. Pokračovaním v prehliadavaní stránky súhlasíte s používaním cookies.